אריאל דהן, מנהל הוסטל "רמת שלמה",   בעל תואר ראשון בלימודי  עבודה סוציאלית  ממכללת"תל-חי"   ובעל תעודת הוראה ממכללת "ביתרבקה" כמוכן אריאל בוגר לימודי פסיכותרפיה במכללת י.נ.ר.

בעבר עבד אריאל כסגן מנהל בי"ס פוירשטיין לשיקום אנשים בעלי מוגבלויות  וכרכז פסיכוסוציאלי במערך הדיור של מכון פוירשטיין. כן שימש כמנהל מרכזי למידה לנוערבסיכון. לאחר מכן ניהל אריאל את הוסטל "חסד ואמונה" לשיקום בתחום בריאות הנפש.

אריאל הינו בוגר ישיבת ההסדר קריית ארבע  ואת ערכיו ואמונתו מייצג בתפיסת ההוסטל.

 

"בשנים האחרונות זכיתי לשבת פעמים רבות לצדו של פרופסור ראובן פוירשטיין בפגישות, להתייעץ עלמ טופלים וללמוד את תפיסתו החינוכית – שיקומית. האמונה ביכולת ההשתנות של האדם ללא קשר לרמת תפקודו  או הגורמים למגבלה דבקה בי ומהווה עבורי נר תמיד שלאורו אני הולך. אני מחבר תפיסה זו  לגישות המובילות בתפיסת ההחלמה, כאשר צוות ההוסטל ואני מאמינים כי היכולת לשינוי תמיד אפשרית, היא נובעת מכוחותיו ורצונותיוהטבעיים של האדם להתקדם ולחיות חיים טובים ואיכותיים יותר. כוחות ורצונות האדם, שורשם בנשמתו, כחלק מישותו והיותו בצלם של מי שהטוב ממנו.  תפקידנו לסייע לאדם לזכור את כוחותיו ויכולותיו ולתת לו כלים ועוצמה לחולל את השינוי. " (אריאל דהן)