איתי אבני, מנהל הוסטל "ראשונים" בראשון לציון הנו פסיכולוג בהכשרתו , בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

במרוצת השנים עבד איתי עם אוכלוסיות מיוחדות שונות  בחברה הישראלית כגון: נוער במצוקה ,וילדים ממשפחות מפורקות. לאיתי ניסיון רב גם כיועץ תעסוקתי ומנהל צוות יועצי תעסוקה בארגון  שעסק בקידום אנשים מובטלי עבודה כרוניים והתמחה בשיקום חייהם המקצועיים. מספר שנים עבד איתי כפסיכולוג במערך המיון והקליטה של השב"ס ושל הג'וינט. בשנים האחרונות איתי עוסק בתחום שיקום נפגעי הנפש, תחילה ב"אגודה לבריאות הציבור", כפסיכולוג ורכז השמה במרכז יה"ב- תמיכה וליווי שיקומי בתחום התעסוקה לנפגעי נפש ובעלי מוגבלויות ומיולי 2014 משמש איתי כמנהל "הוסטל ראשונים" בראשון לציון, של עמותת מרפא לנפש. איתי כמושבניק מביא את התמחותו בגינון גם אל תוך אופי עבודתו בהוסטל. החל משנת 2017 משמש איתי כרכז מקצועי אזורי של אזור השפלה בעמותה 

"הייתי רוצה לממש בעבודתי בהוסטל  את ההכרה שמושרשת בי עמוק שבסופו של דבר כולנו בני אדם וכולנו שווים. לכל אחד יש את התואר שלו: "חולה", "בריא", "רופא", "מנהל" וכו',  אבל בבסיס, כולנו אנשים שרוצים להתפתח, להגשים את יכולותינו ולקבל את הכבוד שמגיע לנו. הייתי רוצה לתת, גם למי שהחברה דחתה וגרמה לו לחוש "שווה פחות", את היחס המכבד שאני חושב שמגיע לו ואת ההזדמנות לחוש שווה באמת.  עוד אני מאמין, שעם רצון ואמונה, כל אדם יכול לעשות שינוי. זאת אם יקבל את הקרקע המתאימה לצמיחה. הסיפוק בלהיות שותף בתהליך שינוי שכזה הוא עצום ונותן טעם רב לחיים".(איתי אבני)