נפלה בחלקי זכות גדולה להיות חלק מעשייתה רבת השנים של עמותת "מרפא לנפש " הפועלת מעל עשרים שנה לקידום איכות חייהם ושיקומם של אנשים המתמודדים עם פגיעה נפשית.

מערך השיקום של עמותת "מרפא לנפש" עשה מזה שנים לקידום מערך השיקום הנפשי בישראל וקידום איכות חייהם של מאות רבות של מתמודדים עם פגיעה נפשית ומאידך גם רבה וארוכה הדרך לפנינו. אנו עמלים ללמוד ולהתייעל, לרכוש ידע וכלים חדשים ולפתח תכניות ומסגרות חדשות על מנת להעניק לכולם יחס אישי וכן לקדם את איכות השירות המורכבת ממצוינות וממחויבות להיות הטובים ביותר.

התברכתי שחלקי בעשיה שיסודה בריאת מציאות טובה ושוויונית יותר, בביסוס תשתיות המאפשרות לכל משתקם לקבל את הכלים המתאימים לצמוח ולפרוח כאזרח שווה וראוי בקהילה. האנשים אותם אנו מלווים מתמודדים עם צמיחה ממשבר. משימתם היא לשקם את חייהם ולשפר את תפקודם על מנת שיכולו לחיות חיים מלאי סיפוק ושמחה.  היכולת להתמודד ולצמוח ממשבר היא טבעו ומהלכו של עולם.  כמו שכתבה לאה גולדברג בשירה "תפילה":

לַמְּדֵנִי, אֱלֹהַי, בָּרֵך וְהִתְפַּלֵּל
עַל סוֹד עָלֶה קָמֵל, עַל נֹגַהּ פְּרִי בָּשֵׁל,
עַל הַחֵרוּת הַזֹּאת: לִרְאוֹת, לָחוּשׁ, לִנְשֹׁם,
לָדַעַת, לְיַחֵל, לְהִכָּשֵׁל

תפקיד הקהילה להוות רשת ביטחון שתאפשר את קימומו של הפרט וזכותו לחיות בכבוד ובשוויון ולאפשר את תהליך הצמיחה המחודשת שלו בדרך המיטיבה ביותר.  על כן קורא אני "הנני".

אני מודה להנהלה ולצוות היקר של העמותה שעושה עבודתו באמונה ובצניעות ולכל מקבלי השירותים ובני משפחותיהם על נכונותם לשתף אותנו דרכם ולתת לנו להיות שותפים בעיצוב חייהם ומאחל להם ברכת הצלחה.

באהבה

יהודה עליאש-

המנהל הכללי

עמותת "מרפא לנפש"