איריס סלע סנטורו, מנהלת הדיור המוגן "לבב" בהרצליה הנה בעלת תואר ראשון בחינוך במסלול לטיפול וקידום נוער מטעם מכללת בית ברל וכן בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת אריאל.

בנוסף , למדה בסדנא בנושא מיניות בקרב מתמודדים בבית ספר לשיקום של משרד הבריאות.

את דרכה בשירות לקהילה החלה בהכשרתה לקידום נוער במספר מסגרות לנוער כגון היחידה לקידום נוער , ת"א מפתן רעננה ועוד.  בנוסף  עבדה כרכזת צמר"ת, ארגון נוער, בעירית רעננה והסוכנות היהודית.

במסגרת הכשרתה בבית ספר לעבודה סוציאלית התמחתה בתחום בריאות הנפש ושיקום בקהילה בבית חולים פרדסיה, לב השרון ולאחר מכן החלה את עבודתה כמתאמת טיפול בדיור המוגן "לבב" בהרצליה של עמותת "מרפא לנפש". במהלך תקופת עבודתה בתפקיד זה החלה בניהול המסגרת מאז ועד היום.

במהלך שנות ניהולה השכילה בפיתוח השירות כשגדילתו מאפשרת  לתת מענה למספר רב של מתמודדים המבקשים התפתחות אישית ועצמאות תוך השגת מטרות ויעדים שיקומיים.

חזון הדיור המוגן בניהולה של איריס הינו לראות כל מתמודד בצורה הוליסטית על כל רצונותיו, שאיפותיו וכוחותיו תוך הדדיות ושיתוף פעולה מלא עמו, ו"בגובה העיניים"  ובכך לסייע לו למצות את כישוריו וצרכיו האישים בסביבה מוגנת ותומכת. כל זאת בכדי להשיג מידה רבה של עצמאות ותפקוד בקהילה.